Francuski doprvak PSG danas je ugostio Manchester City u drugom kolu Lige prvaka. ‘Građani’ su prošle sezone igrali finale ovog natjecanja ali bolji je bio Chelsea.

Parižani su u prvom kolu remizirali na gostovanju kod belgijskog Club Bruggea pa su se našli na valu velikih kritika od strane medija, pa i navijača. Sve je više onih koji smatraju kako trojac Messi-Mbappe-Neymar ne može funkcionirati na zelenom travnjaku.

No, danas je ta ekipa itekako demantirana. Naime, PSG je na svom stadionu slavio 2:0 protiv engleskog prvaka. Francuski doprvak poveo je već u osmoj minuti kada je zabio vezni igrač Idrissa Gueye. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

A onda je pravi show napravio Lionel Messi kada je zabio drugi gol u 74. minuti. On i Neymar napravili su fantastičan dupli pas, a onda je Argentinac neobranjivo pogodio za 2:0.

VIJESTI IZ MADRIDA: REAL ODLUČIO ŠTO ĆE S LUKOM MODRIĆEM NAKON OVE SEZONE?!