Jučer su Borussia M’Gladbach i Inter postigli čak pet golova, a danas ih je nadmašio dvojac Basaksehir – RB Leipzig. Kod gostiju sjajnu utakmicu odigrao je Dani Olmo.

Gosti su poveli preko Poulsena u 26. minuti, a preko Mukiele su došli na 0:2. Rezultat u sudačkoj nadoknadi prvog dijela smanjuje Kahveci. U 66. minuti na scenu dolazi sjajni Dani Olmo koji lijepim golom povećava prednost Leipziga. No, onda kreće show Kahvecija koji s dva gola donosi izjednačenje. Sjajni Irhan Kahveci došao je tako do Hat Tricka.

I kad se očekivala podjela bodova ukazuje se ALexander Sorloth koji zabija debelo u sudačkoj nadoknadi za velika tri boda.

Manchester United i RB Leipzig sada imaju po devet bodova dok je PSG na 6. Istanbul Basaksehir je ostao na tri i tako su eliminirani iz Lige prvaka.