Juventus je napravio fantastičan potez kada su za čak 80 milijuna eura potrošili na dolazak Dušana Vlahovića, srpskog napadača.

Srbin koji je ponikao u beogradskom Partizanu oduševio je na debiju za Juventus. Naime, 22-godišnjak je zabio pogodak u domaćoj ligaškoj pobjedi protiv Hellas Verone. A danas je Dušan nastavio po svome pa je tako zabio u talijanskom Kupu.

Njegov solo gol proširio se poput vatre na društvenim mrežama i mnogi su oduševljeni s onim što radi Vlahović. Naime, ovaj gol itekako podsjeća na golove Zlatana Ibrahimovića u najboljim danima njegove velike karijere.

Juve je kod kuće svladao Sassuolo 2:1. Dybala je zabio već u trećoj minuti, ali u 24. minuti ga poništava Hamed Junior Traore. I onda se pred kraj utakmice, točnije u 88. minuti ukazao Dušan Vlahović koji prekrasnim solo pogotkom zabija za prolazak u polufinale talijanskog Kupa.

GUŽVA U SVLAČIONICI: EVO KOGA JE HAJDUK DANAS POSLAO NA POSUDBU!