Real Madrid u ovim trenucima plovi prema četvrtfinalu Lige prvaka, a za sve je ‘kriv’ naš čarobnjak Luka Modrić.

Prva utakmica završila je rezultatom 0:1 za PSG, a Parižani su već nakon prvih 45 minuta u Madridu imali također novih 0:1 zahvaljujući pogotku Kylian Mbappea. No, onda nevjerojatni show ‘Kraljeva’ u drugom poluvremenu.

Prvo je Donnarumma napravio veliku pogrešku te je praktički poklonio pogodak Karimu Benzemi u 61. minuti. A onda je hrvatski velikan Luka Modrić odlučio dodati gasa u 76. minut te fenomenalnom asistencijom uposliti Benzemu koji zabija svoj drugi gol.

Svega dvije minute poslije opet na scenu stupa Karim Benzema koji tako kompletira svoj Hat Trick. A sada uživajte u Modrićevoj asistenciji…

JE LI VRIJEME ZA NJEGOV POVRATAK? EVO TKO BI SE SUTRA MOGAO VRATITI U REPREZENTACIJU!