Lokomotiva je jučer potpuno zasluženo svladala Hajduk 3:2, i to nakon što su imali zaostatak od čak dva pogotka.

Splićani su vodili 2:0 golovima Caktaša iz 3. i 36. minute (penal) da bi Lokomotiva u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena smanjila preko Kolingera i u nastavku okrenula golom Tucija u 66. i Petraka u sedmoj minuti sudačke nadoknade.

Hajduk je ovom pobjedom pao na peto mjesto dok je Lokomotiva skočila na drugo mjesto iskoristivši veliki kiks Rijeke kod Slaven Belupa. No, do kraja prvenstva ostalo je još šest utakmica i može se reći da je svaka utakmica jedno malo finale za te četiri ekipe koje se bore za drugo mjesto. A baš ta pozicija vodi u kvalifikacije za Ligu prvaka.

No, ovo morate vidjeti. Jučer pred kraj utakmice pri rezultatu 2:2 show je ukrao mladi Lirim Kastrati. Kosovar je još jednom pokazao kako ima fantastičan dribling, pa je tako na vrlo pametan način sredio dvojicu igrača Hajduka koji su ga samo ispratili s pogledom.

Nažalost njegovi suigrači nisu najbolje iskoristili ovu priliku ali je zato pobjednički gol stigao nekoliko trenutaka poslije. Lokosi su slavili 3:2 i tako se dočepali drugog mjesta. Do kraja aktualne sezone ima još točno šest utakmica.

Dodajmo kako je Kastrati u zimskom prijelaznom roku postao igrač Dinama unatoč interesu inozemnih klubova. Modri su ga platili 2 milijuna eura, a odmah je odlučeno kako će ostatak sezone provesti u Lokomotivi. Osim njega, za Dinamo je potpisao i desni bek Fran Karačić.

GREŠKOM ISCURILA CIJENA PLAYSTATIONA 5, BISTE LI DALI OVAJ IZNOS?