Urnebesna snimka dolazi nam iz susjedne BIH. Točnije, u pitanju je Kup utakmica između Sloge Doboj i Veleža iz Mostara.

Velež je slavio u tom okršaju četvrtfinala Kupa s visokih 3:0. Golova nije bilo do 53. minute, a onda je Nermin Haskić zabio prvi od svoja tri gola na utakmici. Domaćini su u 74. promašili penal, četiri minute kasnije ostali s desetoricom, da bi Haskić u 86. i 92. kompletirao hat-trick.

Utakmica se igrala po nemogućim uvjetima na stadionu “Dr. Mladen Jelić”. Jaki snijeg, koji već neko vrijeme pada u BiH, zatrpao je travnjak koji su radnici prije utakmice pokušali očistiti. To su učinili pomoću traktora koji je, dok je ralicom uklanjao snijeg, potpuno raskopao teren.

Na njemu su se pojavile lokve koje su snijeg i zemlju pretvorile u blato. Igrači su vrlo brzo bili potpuno prekriveni blatom, trave uopće nije bilo, ali je utakmica ipak privedena kraju. Uz Velež, polufinale su izborili Tuzla City, Zrinjski i Željezničar.

KAOS U ITALIJI: NESTVARNE SCENE NA UTAKMICI JUVE – TORINO! JURIĆ UVEO PA IZVEO SRPSKOG NAPADAČA…