Aktualni engleski prvak Liverpool ostvario je veliku pobjedu na gostovanju kod neugodnog Wolverhamptona.

Jurgen Klopp i njegovi izabranici slavili su s minimalnih 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je napadač Diogo Jota u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Da stvar bude gora po navijače ‘Vukova’ radi se o njihovom bivšem igraču koji je prošlog ljeta prešao u Liverpool za 45 milijuna eura.

No, utakmicu je obilježio novi nesretni slučaj na zelenom travnjaku. Naime, u 87. minuti teško se ozlijedio domaći vratar Rui Patricio koji se sudario sa suigračem Coadyem. Nesretni vratar dobio je ozbiljan udarac u glavu pa je umjesto njega ušao John Ruddy.

Medicinska služba morala je dugo vremena ukazivati pomoć Portugalcu pa se tako igralo čak 20 minuta sudačke nadoknade.