U 5. kolu u grupi F gledali smo pravu nogometnu poslasticu u utakmici između Borussie Dortmund i Legie Varšava. U prvom poluvremenu vidjeli smo čak sedam golova…

Legia je već na početku iznenadila strašne dečke iz Dortmunda. Poljaci su poveli u 10. minuti preko Prijovica. Bilo je to dovoljno da osjete bijes “žutih”. U samo tri minute (17.,18. i 20. minuti) zabili su čak tri gola.  Bljesnuo je Japanac Kagawa sa dva pogotka.  Prijovic je zatim opet zabio gol za goste i tako smanjio na 3:2, ali do kraja prvog dijela Dembele i Reus pogađaju za petardu u mreži Poljaka.

U drugom poluvremenu obje ekipe malo su se smirile pa smo vidjeli “samo” pet golova.  Zaista pravi spektakl u Dortmundi i čestitati moramo igračima obiju momčadi.