Real Madrid bez problema obavio je posao protiv Real Sociedada. “Kraljevi” su uzeli nova tri boda i tako pobjegli Barceloni i Sevilli na +4, a treba dodati da imaju još utakmicu manje. Večeras su slavili na krilima Kovačića i Ronalda, koji su obavili sjajan posao.

Kovačić opravdao povjerenje

Real je u prvom dijelu poveo tek u 38. minuti golom Kovačića nakon odlične asistencije Ronalda. S tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku Kova će vratiti uslugu najboljem igraču svijeta. Igrala se 51. minuta, a sada je Kovačić maestralno progurao loptu Ronaldu, a on fantastično prebacuje preko golmana gostiju.

Alvaro Morata je u 82. minuti postavio konačnih 3:0. Mateo je igrao do 78. minuti, a umjesto njega u igru je ušao Isco.

Zidane će biti naravno biti prezadovoljan ishodom utakmice s obzirom da je u europskom prvaku pravaka bolnica! Srećom, Kovačić je još jednom dokazao da može i hoće dostojno zamijeniti Modrića…