Rijeka je pred praznom Rujevicu uvjerljivo slavila protiv posljednjeg Hrvatskog dragovoljca i preuzela vrh ljestvice, bilo je 4:1. Junak utakmice bio je sjajni Robert Murić koji je zabio hat-trick i vrlo lijepe zgoditke za sastav Gorana Tomića.

Prvi njegov pogodak u 44. minuti je ujedno i kandidat za najbolji pogodak kola, vrhunski je ljevicom naciljao donji kut gostujućeg kapetana Šubarića. Preostala dva gola je zabio u 47. te 80. minuti, jedan je dodao Obregon.

Riječani su s nova tri boda stigla do  36 iz 17 nastupa te ima bod prednosti pred drugoplasiranim Osijekom. Treći je Dinamo s 31 bodom, a četvrti je Hajduk s 30. Upravo će Modri i Bijeli odmjeriti snage u nedjelju (17.30 sati) na Maksimiru u najvećem HR derbiju.

Inače, bio je ovo Murićev šesti pogodan sezone, odnosno peti u HNL-u.

MOGU IGRATI ZAJEDNO ZAVEZANIH OČIJU: POGLEDAJTE SJAJNU ASISTENCIJU MODRIĆA ZA BENZEMU!