Dinamo je u trećoj utakmici ljetnih priprema odigrao 3:3 sa Spartakom iz Trnave u Sloveniji. Zagrebački klub je do 33. minute već gubio 3:0.

Zaostatak Dinama je u 36. minuti svojim pogotkom uspio smanjiti Luka Menalo, a Ante Čačić je početkom drugog poluvremena uveo sedmoricu novih igrača.

Među njima je bio i Bruno Petković, koji je tri minute kasnije zabio za 3:2 nakon što je sjajnim driblingom izbacio čak dvojicu igrača slovačke momčadi i podsjetio na to da kad je raspoložen, može igrati na razini znatno većoj od Dinama i HNL-a.

Mahir Emreli je također ušao u igru u drugom dijelu i golom u 88. minuti postavio konačnih 3:3, a tu se opet iskazao Petković koji ga je petom proigrao i gurnuo u gol-šansu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PETKOVIĆEVE MAJSTORIJE OD 52:40 i 1:33:25 na videu.