Igrači Sjedinjenih Američkih Država pobjedili su sinoć Meksiko u finalu CONCACAF Lige nacija. Na kraju je SAD slavio poslije produžetaka u dramatičnoj završnici 3:2, no Meksiko je imao u zadnjim sekundama drugog produžetka kazneni udarac za 3:3.

Na žalost njihovih navijača, penal u 124. minuti nije realiziran pa su Pulišić i društvo mogli proslaviti vrijedan trofej za njihovu reprezentaciju. Također, na samom kraju utakmice dogodile su se nemile scene, vladao je kaos, nogometaši su se sukobili na travnjaku dok su ih navijači gađali s tribina. Letjele su čaše, boce i ostale razni predmeti.

Inače, strijelci za SAD bili su ponajbolji igrači Reyna, McKennie te Christian Pulišić, napadač Chelseaja je zabio za 3:2 u 114. minuti. Iskusni veznjak Betisa, Andres Guardado, nije uspio realizirati najstrožu kaznu.

U videu možete pogledati kako je izgledao kaos u američkom Denveru.