Hoffenheim je na gostovanju pobijedio Borussiju Dortmund 3:2 u 23. kolu Bundeslige. Andrej Kramarić bio je u početnom sastavu Hoffenheima, ali je izašao u 66. minuti zbog ozljede.

Hrvatski reprezentativni napadač ostao je ležati na travnjaku nakon čvrstog starta Donyella Malena. Pokušao je nastaviti igrati, ustao je, potrčao, a zatim ponovno pao.

Glavni sudac utakmice Marco Fritz prekinuo je susret, na teren su uletjeli liječnici i Kramarić je izašao šepajući uz njihovu pomoć. Trener Hoffenheima zamijenio ga je Dennisom Geigerom. Snimku Kramarićeve ozljede pogledajte ovdje. Inače, Kramarić je ove sezone upisao 20 nastupa, deset pogodaka i jednu asistenciju.

Ihlas Bebou doveo je Hoffenheim u vodstvo u drugoj minuti, Donyell Malen i Nico Schlotterbeck pogodili su u 21. i 25. minuti za preokret, no gosti su ipak stigli do pobjede zahvaljujući golovima Maximiliana Beiera iz 61. i 65. minute.

Borussia Dortmund nalazi se na četvrtom mjestu Bundeslige s 41 bodom, a Hoffenheim je sedmi s 30 bodova.