U susretu 24. kola engleskog nogometnog prvenstva West Ham je na gostovanju pobijedio Southampton 3-1. Bilić i njegovi momci napravili su veliki posao osvojivši nova tri boda.

Ujedno bila je to 25. Slavenova pobjeda u 62. utakmici u Premier ligi te je u povijesti čekićara trener koji je uvjerljivo najbrže došao do te brojke.

Jako bitna pobjeda

Domaćin je poveo golom Gabbiadinija u 12. minuti, a onda je momčad Slavena Bilića izvela preokret, najprije je Carroll poentirao u 14. minuti, a onda je Obiang u 45. doveo u vodstvo, da bi pobjedu potvrdio Noble u 52. minuti.

S nova tri boda Bilić i njegovi momci popeli su se na deveto mjesto prvenstvene ljestvice.

Od ostalih utakmica treba izdvojiti novi kiks Liverpoola. Ovog puta Redsi su stradali kod Hull Citya 2:0. Everton je na krilima Lukaku (4 pogodaka) srušio Bournemouth teniskim rezultatom 6:3. Tottenham je s minimalnih 1:0 slavio protiv Middlesbrougha i tako potvrdio drugo mjesto.