RB Leipzig je s uvjerljivih 4:0 pobijedio Augsburg u 34. kolu Bundeslige. Prvi gol postigao je Andre Silva u 40. minuti. Odlučujući period odvijao se početkom drugog poluvremena kada je Christopher Nkunku zabio dva gola i tako doveo svoju momčad u vodstvo 3:0. Odlični francuski napadač prvi je u mrežu Augsburga spremio u 48., a drugi u 57. minuti.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ START NA NKUNKUU

Nkunku je u prvom poluvremenu pretrpio start suparničkog igrača koji glavni sudac Bastian Dankert nije označio kao prekršaj. Na snimci je vidljivo gaženje po peti ofenzivca Leipziga, pa i razderana štucna te krvava peta.

Oba puta asistirao mu je sunarodnjak Nordi Mukiele. Četvrti i posljednji gol djelo je Emila Forsberga koji je bio precizan s bijele točke u 64. minuti. Dani Olmo ušao je u igru u 77. minuti umjesto Nkunkua.