VRAĆA SE U FORMU: Marko Pjaca je zabio Romi!

Nakon što je prošao pravu kalvariju s ozljedama, Marko Pjaca se odlučio na još jednu posudbu, ove sezone je otišao u talijanskog prvoligaša Genou. Srebrnom Vatrenom je dobro došla posudba u novom klubu jer je već zabio drugi prvenstveni pogodak u šestom nastupu.

Njegova Genoa je igrala prvenstveni susret protiv Rome, nakon lijepe akcije bivši Dinamov dragulj je lijepo poentirao za 1:1 u 50. minuti nakon asistencije Scamacce. Ipak, rimska Vučica je stigla do pobjede i slavila 1:3, junak utakmice bio Henrikh Mkhitaryan s hat-trickom.

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj u igru je ušao u 81. minuti zamijenivši Mihu Zajca dok je Pjaca igrao do 61. minute. Prvi pogodak Pjaca je upisao već u prvom kolu kada je bio strijelac protiv Crotonea. Genoa je ovim porazom pala na 18. mjesto dok je Roma trenutačna trećeplasirana.

Hrvatski nogometaš je dosada bio na posudbama u Schalkeu, Fiorentini i Anderlechtu, ukoliko nastavi s postizanjem pogodaka mogao bi se opet naći na reprezentativnom popisu.

Njegov pogodak Romi možete pogledati OVDJE.