VRATAR U JEDNU, A LOPTU U DRUGU STRANU: Lovro Majer sjano zabio Lyonu!

Već tijekom prvog poluvremena, Rennes je došao do visokih 3:0 protiv Lyona. U listu strijelaca se upisao i Lovro Majer.

Sjajan pogodak

Lovro Majer bio je strijelac za Rennes u utakmici 28. kola francuske Ligue 1, protiv Lyona. Rennes je do poluvremena došao do visokih 3:0, a upravo je Majer bio strijelac trećeg pogotka na asistenciju Benjamina Bourigeauda.

Majer je sjajno pratio akciju svoje momčadi i izašao jako visoko pred gol Lyonovog vratara Lopesa. Nakon što su njegovi suigrači osvojili loptu na vrhu kaznenog prostora, Lovro ju je primiti na desetak metara od vrata Lyona i pospremio je u mrežu domaćina. Vratar Lyona otišao je u jednu, a lopta u drugu stranu.

Pogodak Lovre Majera možete vidjeti OVDJE.

Rennes se trenutno nalazi na trećem mjestu francuske lige, dok je Lyon pao na deseto.