VRATIO SE SERGIO RAMOS: Evo što je jučer napravio u pobjedi PSG-a!

Španjolski velikan, Sergio Ramos, jučer je napokon debitirao u dresu francuskog PSG-a. Bivši kapetan Real Madrida odradio je cijelih 90 minuta na gostovanju kod St. Ettienea na kojem su Parižani slavili 3:1.

Sergio će početkom iduće godine proslaviti 36. rođendan, ali i on je jedan od onih koji nam dokazuju kako su godine samo broj. Naime, Ramos je jučer bio zaista odličan. SofaScore je za Ramosa postavio ocjenu 7.3 što je jako visoka ocjena.

Odigrao je cijeli meč, bio jako aktivan u obrani i napadu, a, naravno, kakav bi to bio meč Sergija Ramosa da se nije zakačio sa suparnikom? U 60. minuti napravio je upravo to s Khazrijem, najboljim strijelcem suparnika, kojeg je prethodno opalio laktom.

Osim na terenu, Ramos je bio glavni i u tunelu. Jedan od najvećih braniča u povijesti igrače s kojima je dobar zove “braćom” te s njima ima poseban pozdrav. Sudeći prema onome što smo vidjeli u hodniku stadiona St. Etiennea, novi “bro” mu je Gueye.

Podsjećamo, zadnju utakmicu prije jučerašnje odigrao je davnog petog travnja kada je u dresu Real Madrida igrao protiv