ZA NAJEŽITI SE: Pogledajte prekrasni potez navijača Liverpoola dok je Modrić izlazio iz igre…

Ovako pobjeđuje Real Madrid, napisao je Luka Modrić na Twitteru nakon fantastične predstave Real Madrida koji je na Anfieldu pobijedio Liverpool sa 5-2 u prvom susretu osmine finala Lige prvaka.

“Redsi” su poveli 2-0, no aktualni europski prvak je u nastavku susreta preokrenuo rezultat postigavši čak pet golova. Real je time postao prvi klub u povijesti koji je zabio pet golova Liverpoolu u nekoj europskoj utakmici na Anfieldu.

Kapetan hrvatske reprezentacije ponovo je bio jedan od najboljih igrača na terenu. Upisao je i asistenciju za treći Realov pogodak, te započeo akciju kod posljednjeg, petog pogotka španjolskog sastava. Za sjajnu predstavu koju je pokazao dobivao je pohvale sa svih strana.

A možda i najveći trenutak te večeri dogodio se u 87. minuti kada su Karim Benzema i Luka Modrić izlazili iz igre. Obojica su zaradili prekrasne ovacije navijača Liverpoola.