ZAŠTO ONI NE PREUZMU KLUB? Pogledajte što je Torcida napravila danas na derbiju!

Dinamo Zagreb upisao je minimalnu pobjedu 0:1 kod splitskog Hajduka. Jedini pogodak na utakmici postigao je sjajni Bruno Petković.

Modri su ovom pobjedom preskočili Hajduk na tablici pa tako sada imaju 57, dok su Bijeli na 55. Treba istaknuti kako klub iz Maksimira također ima utakmicu manje dok Rijeka ispred Dinama ima ugodnih pet bodova prednosti.

A nakon prvog poluvremena mogli smo vidjeti zanimljivu scenu na Poljudu. Naime, na poluvremenu u navijači Hajduka pozvali igrače kako bi im dali podršku za nastavak:

“Hajduče, znaj, još nije kraj. Igraj i nikad se ne predaj”, poručila je Torcida. Iste scene vidjeli smo i na utakmici s Lokomotivom (1:2).

Međutim, ovaj događaj nije najbolje legao fanovima Hajduka pa su tako mnogi kritizirali navijače zbog toga:

“Tugo moja..pa ovi su u smrtnom strahu od navijača.”

“Umjesto da idu na dogovor i taktiku, oni ovako. Smijeh od kluba. A ni sudac im danas ne ide u prilog.”