ZAŠTO TO RADE? Pogledajte kakvu glupost su napravili navijači Hajduka dok njihovi ljubimci love gol za pobjedu!

Hajduk Split remizirao je 1:1 kod Varaždina u sklopu 24. kola HNL-a. Ovaj rezultat viđen je kao novi kiks kod navijača Hajduka jer nisu uspjeli preskočiti Rijeku na tablici koja će sutra igrati veliki derbi kod Dinama na Maksimiru.

Simpatizere kluba iz Splita također ljuti podatak da je Hajduk od 52. minute na utakmici imao igrača više nakon što je napadač Varaždina, Marko Dabro, dobio drugi žuti karton. Odmah nakon toga Hajduk je krenuo po izjednačenje koje se dogodilo u 66. minuti kada je sjajno pogodio Sigur.

A onda prava glupost navijača Hajduka. Svega četiri minute nakon toga došlo je do prekida utakmice jer su navijači Hajduka započeli svoju klasičnu bakljadu. Prekid je trajao nekoliko minuta, a svi su složni kako su igrači Varaždina tu došli do zraka jer je bilo pitanje trenutka kad će doći drugi gol Hajduka. I došao je u 79. minuti kada je zabio Livaja, ali se ipak aktivirao VAR koji ga je poništio.

Ovo nije prvi put da navijači Hajduka naprave veliku uslugu protivniku. Redovito znamo vidjeti bakljade, a nema goreg trenutka nego kada njihovi nogometaši love gol za važna tri boda. Čak i neki navijači Hajduka tvrde kako je ovo veliki kiks Torcide…