ZATO GA SVI VOLIMO: Pogledajte što je Rakitić napravio nakon nove pobjede Hajduka!

Hajduk Split došao je do nove pobjede u domaćem prvenstvu. U sklopu 11. kola na svom stadionu svladali su Lokomotivu 2:1.

U napetoj utakmici Hajduk je rano stigao u vodstvo, ali Lokomotiva je do poluvremena izjednačila i dugo držala bod. Ipak, Niko Sigur je u 76. minuti zabio za slavlje momčadi Gennara Gattusa.

Navijače je potezom nakon utakmice posebno oduševio Ivan Rakitić. Veznjak Hajduka je poslije posljednjeg sučevog zvižduka i slavlja na terenu skinuo dres, odšetao do tribine i s atletske staze dobacio svoj dres do skupine djece koja je utakmicu pratila s komadom papira na kojem je pisala molba da im pokloni dres.

Rakitić je to i učinio, a Hajduk je video objavio na svojim društvenim mrežama. “Ovo je razlog zašto se nogomet igra i ovo je nešto što će se pamtiti vječno. Za naježiti se”, napisali su u opisu videa.