ZATO JE NOGOMET POSEBAN: Ušao u 93., obranio 3 penala, a onda pogodio za pobjedu Ajaxa u juniorskom LP-u!

Nakon devedeset minuta igre u osmini finala juniorske Lige prvaka nogometaši Ajaxa i Atletico Madrida remizirali su bez pogodaka pa se pristupilo izvođenju jedanaesteraca.

Mladi nizozemski sastav slavio je rezultatom 6:5 nakon raspucavanja, a neviđeni heroj Ajaxa bio je Daan Reiziger. Riječ je o 18-godišnjem vrataru kojeg je trener mlade selekcije nizozemskog prvaka John Heitinga uveo u 93. minuti kako bi branio na raspucavanju s bijele točke.

I to mu se u potpunosti isplatilo.

Reiziger je jedini zaslužan za to što je Ajax prošao dalje jer je obranio čak tri udarca s bijele točke. No to nije bilo sve. Reiziger je i pristupio bijeloj točki te pogodio za pobjedu protiv vršnjaka iz Španjolske.

Nije to prvi put da Nizozemci čine nešto takvo. Podsjetimo se, na SP-u u Brazilu 2014. godine izbornik Louis Van Gaal zamijenio je vratara Cillessena poslavši na raspucavanje Tima Krula koji im je herojskim obranama donio plasman u polufinale.

U 2 DANA SKUPIO MILIJUN PRATITELJA, BIT ĆE VAM SVE JASNO KAD VIDITE KAKO SE ZOVE

TOTALNI RASPAD: JUVENTUSOVI IGRAČI POSVAĐALI SE NA ZAGRIJAVANJU!

PRIJETI IM TOTALNI RASPAD: Evo tko bi još mogao napustiti Milan nakon Bobana i Maldinija!