Zlatan Ibrahimović donio Mourinhu i drugi trofej ove sezone! Man. United osvojio Liga kup!

U Engleskoj pala odluka o drugom trofeju sezone,  o pobjedniku Liga kupa na Wembleyu odlučuju Manchester United i Leicester City. Ibrahimović je bio prvo ime susreta…

Ibrahimović zabio dva pogotka

United je zaprijetio u 4. minuti preko Pogbe čiji udarac lakoćom brani Forster. Puno će priče biti o 11. minuti kada je Gabbiadini zatresao mrežu vragova, no sudac je označio zaleđe, iako ostaje dojam da je pogriješio.

Samo tri minute kasnije zaprijetio je Redmond, no otišlo je to pokraj gola De Gee. United je poveo u 19. minuti kada je sjajno iz slobodnog udarca Zlatan Ibrahimović prebacio živi zid s 25 metara i pogodio za 1:0. Sveci su odgovorili preko Ward-Prowsea u 28. minuti, no sjajno je reagirao De Gea.

Samo tri minute kasnije prijeti i Tadić, međutim siguran je vratar Uniteda. Vragovi su vodstvo udvostručili u 38. minuti kada je Rojo dao kratko za  Lingarda , koji s 14 metara pogađa za 2:0. U  samoj završnici prvog poluvremena Gabbiadini je iz blizine smanjio na 2:1 nakon ubačaja Ward-Prowsea.

Izvor: goal.hr