ZVIJEZDA MILANA ODUŠEVILA FOTOGRAFIJOM IZ SVLAČIONICE ROSSONERA: ‘Ovo je AC Milanić…’

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić bio je strijelac prvog gola za Milan u 2-1 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Bologne u susretu 20. kola talijanskog prvenstva.

Rebić je doveo Milan u vodstvo u 26. minuti najbrže reagiravši nakon što je vratar Bologne Skorupski obranio kazneni udarac Ibrahimoviću. Bio je to drugi ovosezonski prvenstveni pogodak Rebića koji je igrao do 62. minute.

Na 2-0 je iz još jednog kaznenog udarca za Milan povisio Kessie u 55. minuti dok je poraz Bologne ublažio Poli u 81. minuti. Mario Mandžukić igrao je za Milan od 73. minute.

Za Milan je od 62. minute igrao bosanskohercegovački veznjak Rade Krunić, koji je prije utakmice objavio fotografiju iz svlačionice i pokazao što mu je uhvatilo pažnju. Krunić je slikao svoj dres, uz one koje nose Rebić, Mandžukić i Ibrahimović te uz fotografiju napisao:

“AC Milanić”

MAJSTORE, ZASLUŽIO SI TO: IVAN JURIĆ OD LJETA PREUZIMA KORMILO TALIJANSKOG VELIKANA