Milan je sinoć u 30. kolu Serie A pobijedio Lazio 3:0 i tako praktički Juventusu omogućio obranu naslova prvaka jer Stara dama ima sedam bodova prednosti.

Milan je sve riješio već u prvom poluvremenu kad su Calhanoglu i Ibrahimović zabili za veliku prednost gostiju, koju je u 59. minuti potvrdio Rebić. Hrvatski reprezentativac u igru je ušao na početku drugog poluvremena umjesto Ibrahimovića, a Gazzetta dello Sport ga je za predstavu nagradila sedmicom.

Rebić je lijepo primio dodavanje Bonaventure i rutinski plasirao loptu pokraj Strakoshe za 3:0. Njegov gol je u svojem stilu prokomentirao Tiziano Crudelli, legendarni komentator Skya, koji je ogromni navijač Milana.

Snimke njegovih proslava golova postale su već legendarne, a Crudelli je u elementu bio i sinoć kad je Rebić zabio treći gol. “Gol! Re-re-re-bić! Re-bić! Rebić! Eto gola, 3:0! Spektakl!” urlao je Crudelli mašući rukama u studiju.

JAVIO SE FIRMINO: ZVIJEZDA LIVERPOOLA ODGOVORILA KRAMARIĆU NAKON PENALA PROTIV BORUSSIJE!

BOMBA OD TRANSFERA: ATALANTA DOVODI JOŠ JEDNOG HRVATA!

U ŽIVOTNOJ FORMI: Ante Rebić zabio gol Laziju!