BRAVO IVANE: Sjajni Vatreni ispisao povijest u jednoj od najjačih europskih liga!

Broj 44 je očigledno suđen za našeg Ivana Perišića, ponajboljeg hrvatskog nogometaša i zvijezde milanskog Intera. U velikom derbiju 13. kola talijanske Serie A, Perišić je zabio Napoliju za 2:1 i tako se upisao u povijest.

Naime, Ivan je zabio 44. pogodak i tako postao najbolji hrvatski strijelac svih vremena u jednoj od najboljih europskih liga. Hvalevrijedan je to podatak koji svrstava Vatrenog među najuspješnije HR nogometaše, ne treba zaboraviti da su na Čizmi igrale ikone poput Alena Bokšića, Zvonimira Bobana i Marija Mandžukića.

Ivan se sjajno snašao u vrlo simboličnoj 44. minuti (dugo vremena je nosio taj broj na dresu) te majstorski pogodio glavom iz kornera nakon ubačaja Calhanoglua. Našim igračima poprilično dobro ide u Italiji, Mario Pašalić isto tako pruža sjajne prezentacije na travnjaku za svoju Atalantu.

Bivši ofenzivac Dortmunda i Bayerna je igrao do 88. minute dok je Brozović odradio cijeli susret u pobjedi 3:2. Pogotke osim ivana su zabili Calhanoglu i Lautaro Martinez.

SKANDAL U KVALIFIKACIJAMA: FIFA ĆE MOŽDA PONIŠTITI OVU UTAKMICU!?