EPSKI PROMAŠAJ: Neumoljivo zabija na terenima diljem Europe ali u zadnjoj minuti nije pogodio čisti zicer!

Borussia Dortmund je opasno kiksala te na domaćem terenu izgubila od autsajdera Kolna. Kladionice su očekivali laganu pobjedu Crno-žutih no vjerojatno su se mnogi opekli baš na tom paru, Koln je nakon osam kola upisao prvu pobjedu sezone.

A nije moralo tako završiti da norveški wunderkind Erling Haaland nije promašio doslovno nemoguće. Igrala se zadnja minuta susreta a Koln je vodio 1:2, kapetan Marco Reus je poslao loptu prema Norvežaninu koji u petercu promašuje kompletan gol.

Suigrači i trener Lucien Favre nisu mogli vjerovati što je Haaland promašio, takve lopte on žmirečki šalje u mrežu ali događa se i najboljima. Ove sezone je jednostavno maestralan i ruši rekorde iz utakmice u utakmicu.

20-godišnji centarfor je zabio 17 pogodaka u samo 13 nastupa, no u petoj minuti nadoknade je promašio za remi. Bayern je u gostima kod Stuttgarta slavio 1:3 nakon što su gubili 1:0 a Švabe se nakon toga propisno ispromašivale.

LOVAC I NATJECATELJICA NISU ZNALI ODGOVOR NA PITANJE O HRVATSKOM NOGOMETAŠU, A VI?