HOĆE LI GA TO KOŠTATI NASLOVA? Kovač otkrio zašto su jučer pobjegli bodovi…

Niko Kovač uistinu će imati mnogo toga za pričati što se tiče njegove prve sezone na klupi Bayerna iz Munchena. Luda jesen, a onda oporavak, i sada opet novi problemi?

SAVRŠENA PRILIKA ZA POPRAVNI

Podsjetimo, Bayern je jučer neočekivano kiksako kod Freiburga odigravši 1:1. To je odlično iskoristila Borussia Dortmund koja je kod kuće svladala Wolfsburg 2:0. Zbog toga danas ‘Žuti’ imaju dva boda više od Bavaraca.

Hrvatski trener na klupi Bayerna uspješno je detektirao pogreške iz te utakmice:

”Krivi smo zbog dvije stvari. Nismo u prvom poluvremenu igrali kao što smo se dogovorili, a u drugom poluvremenu nismo iskoristili nijednu priliku koju smo imali. To je presudilo utakmicu. Rezultat na poluvremenu bio je ok, ali morali smo bolje iskoristiti nešto u nastavku i tada bismo lagano dobili”, rekao je Kovač nakon utakmice.

Navijači nisu najbolje primili ispadanje iz Lige prvaka protiv Liverpoola, a golemi šok bilo bi neosvajanje Bundeslige ove sezone. Mnogi smatraju kako će Kovač u tom slučaju postati bivši.

No, bivši hrvatski izbornik već idući vikend ima fantastičnu priliku za popravak. Naime, u goste im dolazi upravo Borussia Dortmund i eventualna pobjeda vratila bi Bayern na prvo mjesto tablice u njemačkom prvenstvu.

SENZACIJA IZ MADRIDA: ATLETICO KUPUJE MLADU ZVIJEZDU HAJDUKA!?

NEVJEROJATNI KIKS: Hoće li Bayern zbog ovog ostati bez titule?