NEVJEROJATNI KIKS: Hoće li Bayern zbog ovog ostati bez titule?

Nakon gotovo dvotjedne pauze, opet se u akciju vraća klupski nogomet. Današnji dan neće pretjerano pamtiti Bayern Munchen…

VELIKI KIKS BAVARACA

Bundesliga se vratila još jučer utakmicom Hoffenheima i Bayera iz Leverkusena. Kramarić i njegovi suigrači slavili su 4:1 te tako ostavili bar nekakve šanse za Europu iako je konkurencija zaista žestoka.

A golemih problema mogao bi imati Bayern Munchen kojeg vodi hrvatski strateg Niko Kovač. Naime, oni su danas bili golemi favoriti na gostovanju kod Freiburga, a sve vam govori kad je na njih koeficijent bio 1,25 što je uistinu jako malo za gostujuću ekipu. No, hrabri Freiburg uspio je iščupati bod u remiju 1:1.

Ono što fascinira je nevjerojatna dominacija Bayerna. Imali su čak 71% posjed lopte, a uputili su čak 27 šuteva prema vratima od čega je ipak samo osam išlo u okvir gola. Tu je i sedam kornera, ali na kraju 90 minuta ipak se piše remi.

Navijače će naljutiti činjenica da je Borussia Dortmund slavila kod kuće protiv Wolfsburga. Žuti su slavili 2:0, ali do pobjede su došli jako teško. Dvoboj je odlučio Paco Alcacer u 90. minuti, a zatim je drugi pogodak postigao četiri minute kasnije.

BVB tako sada ima dva boda više od Bayerna, a mnogi sada iščekuju veliki dvoboj Bayern – BVB koji je na rasporedu 6. travnja.

OPET PROVOCIRA: Pique se na neugodan način narugao Realu!