JE LI OVO PRETJERANO? Poslušajte što je sve Torcida skandirala sucu Ivanu Bebeku…

Hajduk je s 1:0 na Poljudu pobijedio Lokomotivu u desetom kolu HNL-a. Gol vrijedan velika 3 boda za Splićane je zabio Marko Livaja u 81. minuti. Lokomotiva je u 100. minuti mogla šokirati Poljud, no Lukas Kačavenda nije uspio savladati Lovru Kalinića iz dobre pozicije.

Utakmicu su obilježile i uvrede Torcide na račun glavnog suca Ivana Bebeka. “Ubij, ubij, Bebeka”, čulo se s tribina Poljuda krajem prvog dijela, a onda i poslije zadnjeg sučeva zvižduka u 100. minuti susreta Hajduka i Lokomotive.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ VIDEO.

“Ne pamti se baš takvo skandiranje nekom sucu, bez obzira na zbivanja na travnjaku, vikalo se i ‘Bebeku Turčine, napuši se k…'”, piše Dalmatinski portal.

U devetoj minuti domaći su tražili penal. Bio je to kontakt de Haasa i Livaje, igrač Hajduka je pao u 16 metara, ali Bebek nije dosudio ništa. Livaja je poludio, tražio je penal, ali je dobio samo žuti karton. Kontakta je bilo, ali za Bebeka očito ne dovoljno snažnog za kazneni udarac. (index.hr)