KAOS U GRČKOJ: Navijači PAOK-a tukli se s policijom i lovili suparničke igrače!

U velikom solunskom derbiju dogodili su se veliki neredi, PAOK i Aris (0:1) igrali su do sudačke nadoknade kada je nastao pravi kaos. Navijači PAOK-a su poznati po tome da su najvatreniji u državi, ali i po tome da su skloni neredima.

Aris je poveo u 41. minuti pogotkom Mancinija što je dodatno razbjesnilo tribine i domaće navijače. Pred kraj utakmice spustili su se na teren i počeli loviti igrače Arisa, dok su policiju gađali bakljama. Povijest njihovih nereda je zaista velika, primjerice, “veselo” je bilo u Istanbulu kad su igrali protiv Fenerbahčea, na svom terenu su utrčali i pokušali doći do navijača Rapida iz Beča, jer su na tribini s navijačima Rapida bili i navijači Panathinaikosa, pišu iz 24 sata.

Isto tako, 2018. godine je predsjednik PAOK-a sucu prijetio pištoljem, nakon čega je ovaj jednostavno morao priznati pogodak. Današnji derbi je prekinut na sat vremena, gosti su se nekako uspjeli vratiti na teren te odigrati preostalih nekoliko minuta i odnijeti pobjedu.

Mediji pišu da solunske crno-bijele očekuje drakonska kazna, pred praznim tribinama će igrati od pet do čak deset utakmica.

KUGLICE SU ZAPLESALE: DOBILI SMO SPEKTAKULARNE DODATNE KVALIFIKACIJE ZA ODLAZAK U KATAR!