KAPETAN SE TOTALNO RASPAO OD TUGE: Pogledajte što radi Modrić nakon sučevog zvižduka…

Legendarni hrvatski kapetan, Luka Modrić, proglašen je igračem utakmice u srazu Hrvatske i Italije koji je završio remijem 1:1.

Vodila je Hrvatska od 55. minute golom Luke Modrića, no u osmoj minuti sudačke nadoknade, odnosno u zadnjem napadu na utakmici, Mattia Zaccagni šokirao je momčad Zlatka Dalića i zabio za prolazak Italije. Utakmicu je pred kamerama HRT-a komentirao uplakani Luka Modrić.

“Ne znam što da vam kažem. Nogomet je nekad okrutan i to se danas pokazalo. Što je, tu je. Ne znam gdje je sudac našao osam minuta da produlji. Ako trebaš pasti, treba pasti ovako. Nije neka utjeha. Nismo sumnjali u navijače, znali smo da su iza nas. Uvijek su tu, hvala im. Žao nam je što nije bila pobjeda da odemo u drugi krug, ali što je tu je.

Teoretski možemo proći, ali nam se nikad ništa nije poklopilo. Prošlu utakmicu u 95., sad u 98. minuti… Na nama se pokazalo da je nogomet okrutan. Vidjet ćemo je li vrijeme za oproštaj, nije sad za tu priču”, rekao je Modrić za HRT.

JE LI OVA PORUKA UPUĆENA NEKOME? RAKITIĆ PODIJELIO ZNAKOVITU PORUKU NA DRUŠTVENIM MREŽAMA!