OVO JE URNEBES: Poznati američki portal odličnom forom spustio Kanađanima!

Hrvatska je u 2. kolu skupine F Svjetskog prvenstva pobijedila Kanadu 4:1 i o prolasku u nokaut-fazu odlučivat će u četvrtak u 16 sati protiv Belgije. Za prolazak joj je dovoljan i bod, a može proći i s porazom ako Maroko izgubi od Kanade, koja je ispala s turnira.

Kanađani su poveli u 2. minuti golom Daviesa, ali je Hrvatska do poluvremena okrenula golovima Kramarića u 36. i Livaje u 44. minuti. Dominacija Hrvatske nastavila se i u drugom poluvremenu. Na 3:1 je svojim drugim golom povisio Kramarić u 70. minuti, a konačnih 4:1 postavio je Majer u sudačkoj nadoknadi.

Kanadski izbornik je nakon poraza svoje reprezentacije u 1. kolu protiv Belgije 1:0 izjavio da će njegova momčad “sjebati Hrvatsku”. Kad su ga novinari pitali je li to zaista mislio ili rekao u afektu, John Herdman je rekao da je to zaista mislio i da njegova momčad više nema izbora.

“Vidio sam izjavu, svatko od nas ima svoj način komunikacije. Gospodin se tako izrazio. Koliko je to lijepo i fino, ne znam. To je njegovo pravo, nećemo se na to osvrtati. Moramo na terenu pokazati da smo bolja momčad, moramo na terenu govoriti”, rekao je Dalić, čija momčad je zaista i odgovorila Kanađanima na terenu.

Ugledni portal Athletic je nakon utakmice objavio simpatičan tvit u kojem se poigrao izjavom Herdmana i rezultatom utakmice. Athletic je objavio “Croatia f*** Canada one” čime je iskoristio cenzuriranu verziju fraze “fuck Croatia” koju je Herdman iskoristio u najavi utakmice.

“Pa, nije baš završilo po planu za Johna Herdmana i Kanadu”, objavio je Athletic na svojem drugom Twitter profilu, na kojem je objavio Herdmanovu izjavu “We are going to F Croatia” uz rezultat utakmice između Hrvatske i Kanade.

JE LI OVO LUDOST ILI REALNOST? EVO GDJE BI SE 2030. GODINE MOGLO IGRATI SVJETSKO PRVENSTVO!