Pogledajte kako je turski navijač pucao u TV kad je Yilmaz promašio penal

Portugal je pobjedom nad Turskom 3:1 izborio finalnu utakmicu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u kojoj će mu protivnik biti Makedonija. Ipak, sve je moglo biti drukčije da je turski napadač Burak Yilmaz iskoristio kazneni udarac u 85. minuti pri rezultatu 2:1.

Portugalci su vodili 2:0, da bi Yilmaz u 65. minuti zabio za povratak Turske u utakmicu. Zatim je 20-ak minuta kasnije Enes Unal izborio jedanaesterac, a 36-godišnji Yilmaz je po tko zna koji put u svojoj karijeri preuzeo odgovornost. Nažalost za njega i Tursku, šutirao je preko gola, a Portugal je do kraja potvrdio pobjedu golom u 94. minuti.

Internetom je počela kružiti skandalozna snimka. Na njoj jedan turski navijač ima uperen pištolj u TV za vrijeme utakmice. U trenutku kada je Yilmaz pucao i promašio penal, bijesni navijač je uperio pištolj u Yilmaza i opalio.

SENZACIJA DANA: NEWCASTLE UNITED KUPUJE PSG-OVU ZVIJEZDU ZA 238 MILIJUNA EURA!?