Pogledajte snimku Oršića koja je razljutila hrvatske navijače: “Što mu to radite?”

Southampton je u subotu u 20. kolu Premier lige pobijedio Everton u gostima 2:1 i prekinuo niz od šest uzastopnih prvenstvenih poraza. Southampton je tako došao do treće pobjede u nizu u svim natjecanjima nakon što je prošlog vikenda u FA kupu pobijedio Crystal Palace, a prije tri dana i Manchester City u Liga kupu.

Saintsi su se ovom pobjedom izjednačili na dnu tablice s West Hamom i Evertonom te sad imaju 15 bodova i potpuno su se vratili u borbu za ostanak. Southampton je gubio 1:0 na poluvremenu, ali je okrenuo golovima Ward-Prowsea u 46. i 78. minuti. Trener Nathan Jones napravio je svih pet izmjena tijekom utakmice, ali s klupe nije uvodio Mislava Oršića koji je za svoju novu momčad debitirao protiv Cityja.

Klub je nakon utakmice na Instagramu objavio video svojih veselih igrača u tunelu nakon utakmice, a na kraju videa se na nekoliko sekundi vidi Mislav Oršić koji zamišljeno hoda prema svlačionici. U komentarima ispod snimke deseci su komentara hrvatskih korisnika koji zamjeraju Jonesu što nije ubacio Oršića.

“Oršić je veći od čitave povijesti vašega kluba. Molim vas, nemojte ga uništiti. Očekujem da starta u sljedećoj utakmici”, komentar je jednog hrvatskog navijača dok je drugi napisao: “Uzeli su Oršu da ga upropaste.” “Izgleda razočarano”, napisao je treći navijač, a svi hrvatski navijači izrazili su ogorčenje što Oršić nije nastupio. “Što mu to radite?” jedan je od komentara.