POLICIJA ĆE IMATI POSLA: Navijači Hajduka masovno prijete Mudražiji jer je zabio dva gola Hajduku…

Lokomotiva Zagreb je u 27. kolu SuperSport HNL-a pobijedila Hajduk 2:1 golovima Roberta Mudražije u 26. i 60. minuti.

Hajduk je od 24. minute igrao s igračem manje nakon što je Dino Mikanović dobio dva žuta kartona. Marko Livaja je par minuta prije drugoga gola Lokomotive promašio penal, a u 96. minuti je ublažio poraz domaćina krasnim golom škaricama.

A čini se kako utakmica i dalje traje za pojedine navijače koji ne mogu prihvatiti poraz. Naime, Sportske novosti prenose kako frustrirani navijači Hajduka šalju vrlo neugodne i vulgarne prijetnje na njegovom službenom Instagram profilu.

Ima i onih koji su mu čak prijetili fizičkim nasiljem te ističu kako postoji i Torcida Zagreb poput korisnika pod imenom kiki_1950. Neki čak spominju kako nema na more za junaka Lokosa…