ŠOK U ITALIJI: Juventus neočekivano izgubio na gostovanju!

Danas su se odigrale preostale dvije utakmice 35. kola talijanske Serie A. Juventus je naizgled trebao odraditi jednostavno gostovanje ali došlo je do velikog iznenađenja.

Naime, Juve je gostovao kod Udinesea te su pobjedom mogli osigurati novi naslov prvaka Italije. No, Udinese je slavio 2:1 i tako zakomplicirao borbu za naslov. Juventus ima i dalje odličnih +6 ispred Atalante, a do kraja prvenstva ostalo je samo tri kola.

Gledali smo veliku dominaciju Juventusa u prvom dijelu, ali ona je okrunjena tek u 42. minuti kada je zabio branič De Ligt. A onda pravi show u drugom poluvremenu. Udinese je prvo izjednačio preko bivšeg igrača Inter Zaprešića, Nesterovskog. Juve je svim silama navalio na vrata Udinesea ali nije uspio.

Udinese je svoju jednu kontru dočekao u drugoj minuti sudačke nadoknade. Nakon sudara dvojice igrača na sredini, Fofana je uzeo loptu na centru, sjurio se prema golu, sjajnom varkom riješio se igrača i mirno pogodio za prvu domaću pobjedu Udinesea nad Juventusom nakon 10 godina.

ONI TVRDE DA ĆE TO BITI NAJLUĐI TRANSFER: RONALDO NAPUŠTA JUVENTUS I PRELAZI U REDOVE JEDNOG OD NAJBOGATIJIH KLUBOVA U EUROPI!?