ŠTO SE TO DOGAĐA? Navijačima nije jasno zašto to rade Olmu!

RB Leipzig polako ali sigurno gubi korak s mega bogatim i moćnim Bayern Munchenom. Izabranici mladog trenera Julian Nagelsmanna danas su kod kuće remizirali 1:1 protiv Bayer Leverkusena te sada zaostaju tri boda za Bavarcima.

Gosti iz Leverkusena su poveli preko Leona Baileya u 29. minuti, a za Leipzig je izjednačio Patrik Schick, i to samo nakon tri minute. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao iako smo vidjeli nekoliko sjajnih prilika.

No, nas najviše zanima što se događa s bivšim igračem Dinama. Bivši igrač hrvatskog prvaka opet je ostao zaleđen na klupi čitavu utakmicu. Ovo je Olmu inače treća uzastopna utakmica kako nije odigrao ni minute. Podsjećamo, nije dobio priliku za igru protiv Tottenhama u Ligi prvaka, kao ni protiv Schalkea u Bundesligi. Zadnji je put igrao 15. veljače protiv Werdera.

Navijači se putem društvenih mreža pitaju zašto Nagelsmann nije koristio Olma danas protiv Bayera. Ipak, rezultati idu u prilog mladom treneru jer je u prošlom kolu devastirao Schalke na gostovanju s visokih 5:0, a samo nekoliko dana prije slavio je u Londonu kod Tottenhama te se Leipzig sada nalazi na korak do četvrtfinale Lige prvaka.

Dani je zasad na tri nastupa u Bundesligi, a jedan nastup ima u njemačkom Kupu gdje je postigao prvijenac za RB Leipzig.

U 2 DANA SKUPIO MILIJUN PRATITELJA, BIT ĆE VAM SVE JASNO KAD VIDITE KAKO SE ZOVE

POZNATI ENGLEZ TVRDI: “Salah napušta Liverpool jer želi u ovaj klub!”

TOTALNI RASPAD: JUVENTUSOVI IGRAČI POSVAĐALI SE NA ZAGRIJAVANJU!

NIJE DUGO TRAJAO: Talijani tvrde da Boban odlazi iz Milana zbog bizarnog sukoba!