SVI SE UGLEDAJTE NA MODRIĆA: Evo koju ocjenu je dobio hrvatski velikan u pobjedi protiv Celte Vigo

Aktualni europski i španjolski prvak Real Madrid započeo je sezonu sa stilom. ‘Kraljevi’ su uoči početka sezone osvojili Europski Superku svladavši Eintracht Frankfurt 2:0, a potom su upisali dvije uvodne pobjede u domaćem prvenstvu.

U prvom kolu izabranici Carla Ancelottija svladali su kao gosti Almeriju 2:1 nakon što su gubili u prvom poluvremenu. A večeras su u sklopu drugog kola razbili Celtu Vigo s visokih 4:1. Najbolji na terenu bio je hrvatski velikan Luka Modrić.

Hrvatski kapetan postigao je jedan pogodak te jednu asistenciju, a SofaScore mu je zbog toga dala visoku ocjenu 8.6 što je daleko najveća ocjena u večerašnjoj utakmici. Iza Modrića je napadač Vinicius Junior koji je također postigao gol te asistenciju. On je dobio 8.2.

Luka i društvo poveli su preko Benzeme nakon što je ovaj uspješno realizirao udarac s bijele točke. No, točno deset minuta poslije rezultat izjednačava Iago Aspas, također udarcem s bijele točke. I onda je Modrić rekao kako stvari uzima u svoje ruke pa je prekrasnom golčinom vratio Realu vodstvo.

U 56. minuti Real je preko Viniciusa povisio na 3:1, a asistirao mu je upravo Luka Modrić. Konačnih 4:1 postavio je Valverde. Dodajmo kako je Modrić igrao do 77. minute kada je umjesto njega ušao Daniel Ceballos.

TALIJANI IZNIJELI DETALJE PREVARE: VARALA LEGENDARNOG NOGOMETAŠA S TRENEROM I UNIŠTILA BRAK