TEŠKO STRADANJE: Neviđeni debakl Nike Kovača i njegovog Wolfsburga!

Borussia Dortmund je u 31. kolu njemačke Bundeslige na svom Signal Iduna Parku dočekala Wolfsburg i slavila s uvjerljivih 6:0.

Gostujuća momčad, koju s klupe vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, ni u jednom trenutku nije imala šanse protiv razigrane ekipe Edina Terzića.

Karim Adeyemi je već u 14. minuti zabio prvi gol BVB-a, a do kraja prvog dijela bilo je 3:0. Precizni su bili Sebastian Haller u 28. minuti i Donyell Mallen u 37. minuti.

U drugom dijelu su pala dva gola. Jude Bellingham se upisao u strijelce u 54. minuti, a za 5:0 zabio je Adeyemi u 59. minuti. Mogao je i do hat-tricka, ali je u 65. minuti promašio kazneni udarac. Konačnih 6:0 postavio je Bellingham u 86. minuti.

Nakon ovog poraza Kovačeva momčad je dva boda od 6. mjesta, posljednjeg koje sljedeće sezone vodi u Europu, a drži ga Bayer Leverkusen. Borussia je nastavila lov za prvim Bayernom, za kojim zaostaje jedan bod.