Josip Brekalo u utakmici Wolfsburga protiv HSV-a ušao je u 46. minuti, a u 78. minuti upisao se u strijelce. Josip je zabio lijepi pogodak iz slobodnjaka…

Borba za ostanak…

Wolfsburg i HSV vode nevjerojatno ludu borbu za ostanak u Bundesligi. HSV ni sa pobjedom nije siguran za ostanak.

Hamburg je poveo u 43. minuti preko Bobby Wooda, koji je uspješno realizirao jedanaesterac. I kad se pomislilo da će 0:1 biti rezultat prvog dijela, ukazao se Lewis Holtby koji povećava vodstvo na 0:2. Navijači ‘Vukova’ nisu mogli vjerovati što se događa…

Nadu vraća naš Josip Brekalo koji u 78. minuti pogađa iz slobodnjaka. Golman je mogao bolje reagirati, ali lopta je završila u golu.

HSV je u sudačkoj nadoknadi potvrdio pobjedu. Gol je postigao Waldschimdt. HSV sada ima 28 bodova, ali i dalje se nalazi na kobnom 17. mjestu koje vodi u drugu ligu. Ispred njih nalaze se Mainz i Wolfsburg (30 bodova).