Spektakularnu utakmicu odigrali su Real Madrid i Celta Vigo. ‘Kraljevi’ su slavili 5:2, a navijače je uveselio povratak našeg Luke Modrića.

Luka Modrić vratio se nakon ozljede i odigrao 78 minuta za Real Madrid, a u 72. minuti omogućio je pogodak 18-godišnjem debitantu Eduardu Camavingi. Modrić je pri izlasku iz igre zaradio ovacije.

Za igrača utakmice proglašen je čudesni francuski napadač Karim Benzema koji je postigao Hat Trick, a također je upisao i jednu asistenciju. Kod Reala još su zabili Vinicius Junior i novopridošli Camavinga, dok su kod Celte zabijali Mina i Cervi.

Real se trenutno nalazi na vrhu tablice sa 10 bodova, a isto toliko imaju Valencija i Atletico Madrid. Celta je na 18. mjestu. U sljedećem kolu Real Madrid gostuje kod Valencije, Celta dočekuje Cadiz.

IZBORNIK DALIĆ OTKRIVA: EVO KAKO ĆE SE REBIĆ VRATITI U REPREZENTACIJU!