Sevilla našeg Ivana Rakitića nastavlja s čudnovatim rezultatima i ove sezone. Večeras su na gostovanju kod Cadiza odigrali remi 2:2 i to unatoč tome što su gubili 2:0.

Cadiz je poveo već u osmoj minuti preko 26-godišnjeg Chris Ramosa, a na 2:0 povisio je u 28. minuti Darwin Machis. Zanimljivo, kod oba pogotka asistent je bio super iskusni Roger Marti. U 32. minuti Sevilla je zabila za smanjenje rezultata preko Ramosa, ali VAR je poništio pogodak. No, onda je pet minuta poslije zaista zabio Ocampos.

A onda je u 60. minuti ukazao se Ivan Rakitić, naš legendarni veznjak. Hrvatski veznjak je u 60. minuti sjajnim udarcem iz voleja s ruba šesnaesterca zabio za 2:2 nakon što je njegova momčad gubila 2:0. Lopta je u visokom i pomalo neobičnom luku neobranjivo završila u daljem kutu domaćeg vratara.