Manchester City je na svom terenu pobijedio West Ham u jednom od dva derbija 13. kola Premierlige. ‘Građani’ su slavili 2:1.

Prvo poluvrijeme igralo se po snježnoj mećavi, a u drugom dijelu je snijeg bitno oslabio i na kraju prestao padati.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ MEĆAVU PO KOJOJ SU IGRALI CITY I WEST HAM

Domaćin je poveo preko Ilkaya Gundogana u 33. minuti, a pobjedu mu je potvrdio Fernandinho u 90. minuti. Ipak, potez utakmice pripada igraču poraženih.

U zadnjoj minuti sudačke nadoknade Manuel Lanzini je visoko podignutom nogom uzeo loptu Fernandinhu, pustio je da odskoči i onda s ruba kaznenog prostora iz okreta i bez gledanja prema golu opalio te pogodio od prečke u mrežu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ LANZINIJEVU GOLČINU PROTIV CITYJA

KUGLICE SU ZAPLESALE: DOBILI SMO SPEKTAKULARNE DODATNE KVALIFIKACIJE ZA ODLAZAK U KATAR!