Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su u Vigu domaću Celtu sa 1-0, u utakmici 21. kola španskog prvenstva, te ostali na četvrtoj poziciji.

Jedini pogodak postigao je Memphis Depay u 89. minuti., a taj gol je tim vrijedniji jer je Atlético od 70. minute igrao s desetoricom, nakon što je crnogorski reprezentativac Stefan Savić dobio crveni karton. Momčad Diega Simeonea ima 11 pobjeda i četvrta je na tablici sa 38 bodova. Celta je prekinula niz od dvije pobjede i nakon 10. poraza zauzima 13. mjesto na tablici sa 23 boda.

A vrlo neobična situacija dogodila se u 25. minuti kada je Antoine Griezmann neprezno stao na kopačku Mingueze i izuo mu je. Uz sve to bivši igrač Barcelone se previjao od bolova, ali brzo se oporavio. No zanimljivo je ono što se dogodilo nakon toga.

Griezmann je uzeo Minguezi kopačku kako bi mu je odvezao, no nije išlo normalnim putem pa je morao zubima odvezati vezice na kopačkama.

Za analizu utakmice Sampdoria – Inter kliknite OVDJE.

HOĆE LI GA DINAMO PUSTITI? ARIJAN ADEMI DOBIO NEMORALNU PONUDU!