Hrvatski nogometni reprezentativac Lovro Majer potvrdio je u subotu navečer da je u vrhunskoj formi. Vatreni je dobio priliku od prve minute u srazu njegova Rennesa i Montpelliera (2:0), a treneru se zhvalio na tome u 28. minuti kada je zabio lijep pogodak.

Veznjak je tako nastavio sa sjajnim nastupima u dresu kluba u koji je stigao ovog ljeta. Istaknuo se i u prošlom kolu protiv Lyona. L’Equipe je tada Hrvatu dao vrlo visoku osmicu. Pogodak Lovre Majera pogledajte ovdje.

No još je jedan potez izazvao oduševljenje. Majer je, naime, pokušao kod rezultata 1:0 prebaciti vratara Montpelliera s više od 30 metara. Da bi stvar bila bolja, skoro mu je to i uspjelo.