INCIDENT U PREMIERSHIPU: Navijač utrčao u teren i napao gostujućeg trenera!

Sjajnu utakmicu u okviru 36. kola Premiershipa zasjenio je veliki propust osiguranja. Navijač je utrčao u teren i napao gostujućeg trenera.

Bez pobjednika

Leeds i Newcastle danas su odigrali sjajnu utakmicu koja je završila podjelom bodova, Konačan rezultat bio je 2:2. Leeds se bori za ostanak u ligi i svaki mu je bod bitan, dok je Newcastle doveo siguran plasman u Ligu prvaka pod veliki znak upitnika.

Leeds je došao do vodstva već u 7. minuti, pogotkom Aylinga. Wilson je izjednačio na 1:1 u 31. minuti. Isti igrač je ponovno zabio za Newcastle u 69. minuti, a bod je domaćoj ekipi donio Nissen u 79. minuti.

Utakmica će ostati upamćena i po velikom propustu osiguranja. Naime, jedan Leedsov navijač je pred sam kraj utakmice utrčao u teren i uspio doći do gostujućeg trenera Howea. Bijesni navijač je počeo prijetiti šokiranom Howeu i tek su tad reagirali zaštitari.

Video izvođenja navijača pogledajte OVDJE.