SVE JE BLIŽE OSTANKU: Ancelotti oduševio komentarom u vezi Modrića!

Luka Modrić i njegov Real Madrid jučer su svladali na gostovanju Real Madrid s minimalnih 1:0. Utakmicu je odlučio turski supertalent Arda Guler.

Hrvatski velikan Modrić opet je započeo utakmicu, a igrao je do 84. minute kada je umjesto njega ušao Lucas Vazquez. Inače, Modrić je u petak navečer postao treći stranac po broju nastupa za Real Madrid. To je bila 527. utakmica za Kraljevski klub čime se izjednačio s bivšim brazilskim igračem Robertom Carlosom. Ispred Modrića su samo brazilski bočni igrač Marcelo s 546 nastupa i francuski napadač Karim Benzema sa 648 odigranih utakmica.

Također, trijumfom nad Real Sociedadom je ostvario 350. pobjedu s Real Madridom od kada je došao u klub u ljeto 2012. godine. Ugovor mu istječe za dva mjeseca.

O Modrićevoj izvedbi na konferenciji za medije nakon utakmice govorio je Realov trener Carlo Ancelotti. “U posljednjim utakmicama pokazao je optimalnu fizičku spremu. U drugom poluvremenu je vrlo dobro baratao loptom, nakon dobrog pritiska Sociedada u prvom dijelu. Njegovo stanje je spektakularno i jasno je da može igrati u utorak u Münchenu”, rekao je Ancelotti.

Real će u utorak gostovati kod Bayerna u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka, dok je uzvrat na rasporedu tjedan dana kasnije.