KAKAV JE OSJEĆAJ KAD BRAT ZABIJE GOL NA EURU? Javila se Blanka Vlašić!

Hrvatska nogometna reprezentacija nakon maestralne izvedbe protiv Škotske, osigurala je osminu finala EURA. Jedan od heroja, bio je i Nikola Vlašić…

Ponosna sestra

Hrvatska je završila kao druga u skupini, a u jučerašnjoj pobjedi 3:1 zabijali su Vlašić, Modrić i Perišić, a za Škote McGregor. Iako Hrvatska reprezentacija do sada nije pobijedila Škotsku, jučer je to učinila i više nego uvjerljivo, zabivši više golova nego u svim dosadašnjim utakmicama sa Škotskom.

Iznimno ponosna bila je Blanka Vlašić, budući da je Nikola Vlašić proglašen igračem utakmice. Iako mu je ovo bio prvi nastup od prve minute na ovom Euru, Nikola je načeo mrežu Škota u 17.minuti.

Blanka je nakon utakmice objavila vide na Instagramu, objasnivši kakav je osjećaj kad brat zabije gol. Video pogledajte OVDJE.